Darmowy trening z hiszpańskim szkoleniowcem!!!

Wielkopolska Akademia Piłkarska zaprasza na darmowy trening pokazowy 1 marca (sobota) 2014 roku w godzinach 12.30-14.00 w Centrum
 Sportowym przy ulicy Głogowskiej 145 w Poznaniu. W programie trening według filozofii Polish Soccer Skills z hiszpańskim szkoleniowcem Antonio Juan Frances’em, badanie analizy składu ciała i wiele innych atrakcji. Darmowy trening pokazowy organizowany jest w ramach Dni Otwartych Wielkopolskiej Akademii Piłkarskiej. W Poznaniu powstaje
akademia, która ma na celu integrację środowiska piłkarskiego. W Wielkopolskiej Akademii Piłkarskiej każdy zawodnik niezależnie od przynależności klubowej będzie mógł stale pracować nad swoją indywidualną techniką piłkarską, dzieci nie zrzeszone w żadnym klubie będą mogły dołączyć do drużyny piłkarskiej, a osoby które w danym momencie potrzebują bardziej intensywnie popracować nad swoją indywidualną techniką, będą mogły umówić się na jednorazowy trening.
W kadrze Wielkopolskiej Akademii Piłkarskiej oprócz licencjonowanych trenerów piłkarskich Polish Soccer Skills jest również Robert Maćkowiak, trener przygotowania motorycznego, a przede wszystkim wielokrotny Mistrz Świata i Europy w biegu na 400 m, obecny rekordzista Europy. W sobotę 1 marca w hali sportowej przy ul. Głogowskiej 145 w Poznaniu odbędzie się trening pokazowy przeprowadzony przez Antonio Juan Frances’a, koordynatora treningu motorycznego Polish Soccer Skills, a w przeszłości trenera m.in. Herculesa Alicante, przez Roberta Maćkowiaka, Artura Szymczaka i Tomasza Sołtysiaka. Rodzice i dzieci będą mogły przebadać swój organizm na specjalistycznym urządzeniu In-Body, które pokazuje analizę składu ciała. Każdy zawodnik, który zgłosi się na darmowy trening pokazowy, na czas treningu otrzyma strój piłkarski marki adidas.
Zapraszamy na trening dziewczynki i chłopców w wieku od 6 do 16 lat, udział w treningu jest bezpłatny, ale wymaga wcześniejszego zgłoszenia poprzez formularz dostępny na stronie www.wap.org.pl
Wielkopolska Akademia Piłkarska jest pierwszą akademią w regionie realizującą filozofię treningu Polish Soccer Skills.
Metodologia szkolenia zakłada zindywidualizowany i kompletny trening składający się z treningu techniki w małych czteroosobowych grupach, przygotowania motorycznego, mentalnego i taktycznego. Stale badany jest potencjał zawodników i postęp treningowy na podstawie testów umiejętności prowadzonych na początku i na końcu sezonu.Obecnie trwa nabór do drużyn piłkarskich Wielkopolskiej Akademii Piłkarskiej. Dołącz i trenuj razem z nami!!! :)

Szczegóły i zgłoszenia na www.wap.org.pl.
Więcej informacji: Bożena Kunik-Szymczak, tel. 534-709-709, e-mail: biuro@wap.org.pl